Yazı
10 yorum

Tatile Gidiyoruz

Kasım ayı dünyanın en kasvetli ayı olduğu için, Aralık ayında Ekim okula başlayacağı için, Ocak ayında ben işe geri döneceğim için, dün İsveç’e ilk kar düştüğü için, son kaçış bir tatil planı yapıp yarın kendimizi Asya’ya atıyoruz. Bu seferki planımız 3 hafta Singapur ve 1 hafta Hong Kong tatili. 

Epeydir en çok görmek istediğim ülkeler arasındaydı bu iki ülke. Sanırım Japonya ve Güney Kore gezisinden beri de bir gezi için bu kadar heyecanlanmamıştım. Bu sefer Ekim de olduğu için uzun uçak seyahatleri biraz gözümü korkutuyor, ama kendimizi oraya atınca güneşe teslim olacağımızı düşünüp, ısınıp rahatlıyorum.

Bu iki ülke için önerileriniz ve Ekim’le uzun uçak yolculuğu için tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşın. Yolculuk ve gezi boyunca Instagram’dan sıkça fotoğraf ve video paylaşmaya çalışacağım. Bizden daha güncel haberler için buradan da takip edebilirsiniz.

(fotoğraf Barış’ın bir kaç sene önceki Singapur gezisinden)

10 Yorum

 1. 3 hafta boyunca Singapur’da kalmayacaksınız değil mi? :)

  Bali’ye gitmenizi de şiddetle tavsiye ederim.

  Cevap

 2. Size iyi yolculuklar dilerim. Lakin Ekim ne çabuk büyüdü de anaokuluna başladı? İnanamadım, yok mu şu yaramazın fotoğrafı? Siz Singapur’a gidin; ben Göteborg’a geliyorum Ekim’e bakmaya. Ciddiyim :)

  Cevap

  • Tesekkur ederiz :) 14 aylik olunca baslamis olacak okula. Ben de ise donecegim icin Isvec’te okula vermekten baska care yok :) saniyorum patlasmayi ve sosyallesmeyi ogrenmesi icin de iyi olacak. Ne zaman gidiyorsunuz Goteborg’a?

   Cevap

 3. facebookta şimdi gördüm yaramazı.. market arabasına hep sevdiklerini koyuyor.. Yandınız siz ! :)

  Cevap

  • Merhaba, evet benim fotografimi kullanmislar habersiz ve izinsiz. Tesekkur ederim haber verdigin icin :) size de bebekle guzel gezmeler diliyorum! Sevgiler

   Cevap

 4. Bu nasıl bir gezme aşkımı! !! Ben çocuğum olduğundan beri tatili sadece kesintisiz 6 saat uyku olarak algiliyorum gezin görün paylaşın biz de gezmiş kadar olalim

  Cevap

Bir Cevap Yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.