Yazı
0 yorum

Baharın İlk Günleri

Bahar geldi bile! Karanlık ve soğuk bir haftadan sonra harika bir havaya uyandık cumartesi günü. Biraz dolaşıp, bir kaç iş halletmek için dışarı çıktık Barış’la. Tramvay beklerken de bir kaç fotoğraf çektik evin önünde.

Üzerimdeki tişörtü geçen yıl H&M‘den almıştım. Taytla birlikte giydiğim favori kıyafetlerimden biri. Kolyem Gina Tricot‘tan. Gina Tricot’un takılarına bayılıyorum. Bu kolyeyi de görünce vuruldum. Bir tarafı çiçekli, diğer tarafında da ayna ve metal küçük bir çiçek var.

Deri bilekliğimi de geçen yaz sonu Vagabond‘dan almıştım. Deri bileklikleri çok seviyorum. Bu yaz denk gelirsem başka renklerini de alacağım.

Vee güneş çıktığı için hemen güneş gözlüklerime sarıldım :) Bu gözlüğü de geçen yaz sonunda Elvin buradayken birlikte almıştık Topshop’ın Beyond Retro kolleksiyonundan, fakat aldığım günden beri güneş neredeyse hiç kendini göstermediği için ancak bu sene takabiliyorum.

Şimdilik aniden gelen baharı geçen seneki kolleksiyonumla karşıladım. Bu sene yazlık alışveriş için yazı hissetmeyi bekliyorum.

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.