Yazı
9 yorum

Cumartesi Ne Giydim – Cos Elbise

COS son zamanlardaki favori markalarımdan biri. Elvin’le COS’un ürünlerini görür görmez minimalist ve maskülen tarzlarından Ä°sveç tasarımı olduklarını anlamıştık. Daha sonra bu markanın H&M grubuna ait olduÄŸunu öğrendim. Göteborg’da ilk maÄŸazalarını bu yaz sonunda açtılar. Ä°sveç’te Stockholm ve Göteborg’da olmak üzere iki maÄŸazaları olmasına raÄŸmen dünya genelinde pek ülkede maÄŸazaları bulunuyor.

negiydim_cosdress4

negiydim_cosdress3

negiydim_cosdress2

negiydim_cosdress1

Kıyafet Detayları: Elbise COS, ayakkabı Hotiç, küpeler ve yüzük anneannemin hediyesi.

negiydim_cosdress7

9 Yorum

 1. Gercekten cok sade ve minimal bir tasarim. Ustelik size de cok yakismis. H&M’yi boyle bir markaya ev sahipligi yaptigi icin tebrik etmek lazim.

  Cevap

 2. Annem cok yakismis gule gule kullan yavrum.ozellikle yuzuk ve kupene bayildim ellerrine saglik annannenin…guzele ne yakismaz diyebosuna dememisler…..

  Cevap

 3. Aynı renklerde (üstü yeşil etekleri lacivert) yakın zamanda ben de bir elbise aldım sadeliği benziyor ama markası aynı değil tabii :) ben de başta H&M stilini andırıyor diyordum ki zaten o gruba dahilmiş. Ayakkabılarla gayet rahat ve uyumlu bir görünüm sağlamışsın iyi günler de kullan Gizemcim.

  Cevap

  • Tesekkurler Duygucum, ben de en çok bol ve rahat oluÅŸunu sevdim. Bu markanın tüm ürünleri böyle düz kesim ve biraz bol. Takipteyim bu markayı, yaz için de güzel ÅŸeyler yapmışlardır umarım :) Sen de güle güle giy elbiseni.

   Cevap

 4. heyoo çok yakışmış.. güle güle giy ve tak takıştır :-)))

  Cevap

 5. 2014’te COS Ä°stanbu’da bir maÄŸaza açacakmış. Merakla bekliyorum!

  Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.