Yazı
5 yorum

Pazar Günü Ne Giydim

Bu haftaki ‘Bugün Ne Giydim’ yazısına Alışveriş Kulüpleri sponsor oldu. Türkiye’deki özel alışveriş kampanyalarını bir arada sunan ve kullanıcılarına özellikle kendi ilgilendikleri marka ve ürünlerin indirimlerini takip etme imkanı sağlayan kullanışlı bir web servisi olarak Alışveriş Kulüpleri’nin ilginizi çekebileceğini düşünüyorum.

Bir kaç haftadır devam eden öksürüğüm geçen hafta yerini ağır bir kaburga ağrısına bırakarak hafifledi. Sanırım öksürmekten kaslarımı biraz incittiğim için, bu ağrı bir süre sonra dayanılmaz hale geldi. Bu yüzden geçen hafta bir kaç günü evde dinlenerek geçirdim. Doktora gitmemekte direndiysem de ateşim çıktıktan sonra daha fazla karşı koyamadım. Aldığım ilaçlar beni iyice tembelleştirdi ve böylece zorunlu bir tatil yapmış oldum. Keyifsiz bir kaç günün ardından haftasonu kendimi çok daha iyi hissediyordum.

Pazar günü hava çok soğuk fakat güneşliydi. Şehirde kısa bir yürüyüşün iyi gelebileceğini düşünüp dışarı çıktık. Bu arada da kanal kenarında biraz fotoğraf çektik. Çekimler sırasında biraz üşüdük ama sonrasında bir kafede içtiğim büyük bir bardak meyveli yeşil çay beni kendime getirdi :)

Kıyafet detayları: Yeşil palto Asos, kazak ve ayakkabılar Pull and Bear, Crocker jeans JC, çoraplar H&M.

5 Yorum

 1. merhaba gizem. kindle yazın ile tanıdım seni. (kindle’Imı okurken seni anıyorum bu arada onu da sıkıştırayım, yazı için teşekkürler)

  snoopy’nin üstünde olduğu herşeyin ayrı bir tatlılığı oluyor sanki. yalnız ben renklere iltifat etmek istiyorum. sarının ve yeşilin bu tonları, bana hep sonbaharı hatırlatıyor. ama oralarda sıkı bir kış vardır, değil mi? sıkı giyin diyesim geliyor ama, o kalın kabanların, atkı, eldiven, bere ve sairenin altında bu güzel renkler kalınca da yazık oluyor. en iyisi sağlamca geçmiş olsun demek :)

  Cevap

  • Merhaba Seda,

   Teşekkür ederim yorumun için :) Buraya kış biraz geç geldi bu sene. Hala kar yağmadı ama artık çok soğuk hava. Benim de fotoğraflarda atkısız, eldivensiz durduğuma bakma; zor dayandım :) Çekim biter bitmez sarındım atkıma. Dediğin gibi kışın keyifsiz tarafı yalnızca paltoların renklerine mahkum olmak. Bahar gelene kadar soğuğa biraz dayanarak çekim yapacağız artık :) Tekrar teşekkür ediyorum ve Kindle’ınla iyi okumalar diliyorum!

   Sevgiler,
   Gizem

   Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.