Yazı
5 yorum

Pazar Günü Ne Giydim

Bu haftaki ‘Bugün Ne Giydim’ yazısına AlışveriÅŸ Kulüpleri sponsor oldu. Türkiye’deki özel alışveriÅŸ kampanyalarını bir arada sunan ve kullanıcılarına özellikle kendi ilgilendikleri marka ve ürünlerin indirimlerini takip etme imkanı saÄŸlayan kullanışlı bir web servisi olarak AlışveriÅŸ Kulüpleri’nin ilginizi çekebileceÄŸini düşünüyorum.

Bir kaç haftadır devam eden öksürüğüm geçen hafta yerini ağır bir kaburga ağrısına bırakarak hafifledi. Sanırım öksürmekten kaslarımı biraz incittiğim için, bu ağrı bir süre sonra dayanılmaz hale geldi. Bu yüzden geçen hafta bir kaç günü evde dinlenerek geçirdim. Doktora gitmemekte direndiysem de ateşim çıktıktan sonra daha fazla karşı koyamadım. Aldığım ilaçlar beni iyice tembelleştirdi ve böylece zorunlu bir tatil yapmış oldum. Keyifsiz bir kaç günün ardından haftasonu kendimi çok daha iyi hissediyordum.

Pazar günü hava çok soğuk fakat güneşliydi. Şehirde kısa bir yürüyüşün iyi gelebileceğini düşünüp dışarı çıktık. Bu arada da kanal kenarında biraz fotoğraf çektik. Çekimler sırasında biraz üşüdük ama sonrasında bir kafede içtiğim büyük bir bardak meyveli yeşil çay beni kendime getirdi :)

Kıyafet detayları: Yeşil palto Asos, kazak ve ayakkabılar Pull and Bear, Crocker jeans JC, çoraplar H&M.

5 Yorum

 1. merhaba gizem. kindle yazın ile tanıdım seni. (kindle’Imı okurken seni anıyorum bu arada onu da sıkıştırayım, yazı için teÅŸekkürler)

  snoopy’nin üstünde olduÄŸu herÅŸeyin ayrı bir tatlılığı oluyor sanki. yalnız ben renklere iltifat etmek istiyorum. sarının ve yeÅŸilin bu tonları, bana hep sonbaharı hatırlatıyor. ama oralarda sıkı bir kış vardır, deÄŸil mi? sıkı giyin diyesim geliyor ama, o kalın kabanların, atkı, eldiven, bere ve sairenin altında bu güzel renkler kalınca da yazık oluyor. en iyisi saÄŸlamca geçmiÅŸ olsun demek :)

  Cevap

  • Merhaba Seda,

   TeÅŸekkür ederim yorumun için :) Buraya kış biraz geç geldi bu sene. Hala kar yaÄŸmadı ama artık çok soÄŸuk hava. Benim de fotoÄŸraflarda atkısız, eldivensiz durduÄŸuma bakma; zor dayandım :) Çekim biter bitmez sarındım atkıma. DediÄŸin gibi kışın keyifsiz tarafı yalnızca paltoların renklerine mahkum olmak. Bahar gelene kadar soÄŸuÄŸa biraz dayanarak çekim yapacağız artık :) Tekrar teÅŸekkür ediyorum ve Kindle’ınla iyi okumalar diliyorum!

   Sevgiler,
   Gizem

   Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.