Yazı
0 yorum

Yaz Gelirken

Geçtiğimiz cuma günü hava çok güzeldi. Bu sene ilk defa bu kadar sıcak olan havayı iyi değerlendirmek için gün boyunca arkadaşlar arasında iş çıkışı için planlar yaptık. Birbiriyle haberleşen herkes en sonunda birleşti ve açık havada bir şeyler yapma fikri 17-18 kişilik bir pikniğe dönüştü. Şehirdeki en büyük park olan Slottsskogen’de piknik örtülerini serip güneş etkisini kaybedip hava serinleyene kadar çocuklar gibi eğlendik. Çok uzun zamandır havanın bize bu imkanı sağlayacak kadar ısmasını bekliyordum. Kasvetli ve karanlık geçen kıştan sonra nihayet tekrar ‘İsveç aslında çok güzel!’ dedim.

Bu arada daha önceki duyuru yazımda bahsettiğim ve fotoğraflardan da farkedeceğiniz gibi Barışla bebek bekliyoruz. 23 hafta geride kaldı, 6. ayın içindeyim. Henüz ikinci üç aylık dönemde olduğum için ve pek kilo almadığım için günlük aktivitelerimde zorlanmıyorum. Hala rahatça spora devam edip oradan oraya koşturabiliyorum ama bir yandan da gün geçtikçe karnımın daha da büyüdüğünü, hali hazırdaki kıyafetlerimin içlerine giremediğimi farkediyorum :)

Artık göbek kısmı daha geniş olan hamile pantolonları ve taytları giymeye geçtim, sanırım t-shirtlerim ve bol gömleklerim bir süre daha idare edecek. Yaz geldiği için bundan sonra bol yazlık elbiselerle daha rahat edeceğim.

bunny ears - 3

bunny ears - 8

bunny ears - 1

bunny ears - 2

bunny ears - 4

bunny ears - 6

bunny ears - 5

bunny ears - 9

bunny ears - 10

Kıyafet Detayları: Pop Boutique vintage güneş gözlüğü ve saç bandı, Fjällräven Kånken sırt çantası, Asos tayt, Converse ayakkabılar, Oxxo t-shirt.

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.