Yazı
0 yorum

Yılın Son Günü

2010’un son gününde güneşli bir güne uyandık. Önceki hafta -19 lara kadar düşen hava bugün -3’e kadar çıktı. Barışla evde vereceğimiz yılbaşı partisi için yiyecek içecek alışverişi yapmak için dışarı çıktık. Evin önündeki karlar ve güneş o kadar güzeldi ki, biraz da fotoğraf çekelim dedik.

Fotoğraftaki eteğimi anneannemin bana ayırdığı yılbaşı hediyesi bütçesinden, Zara‘dan aldım :) Kazağım H&M‘den, çantam Nine West‘ten ve botlarım da Wonders‘tan.

En sevdiğim detaysa keçeden yapılmış tacım. Onu da geçen kış Beyoğlu’nda Nahıl‘dan almıştım. Nahıl, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın bir işletmesi, 2003 yılında üretici kadınların ürünlerini pazarlayıp bu kadınlara gelir kaynağı kazandırmak amacıyla kurulmuş. Hikayesini buradan okuyabilirsiniz. Ben ilk kez Nahıl’ı duyduğum zaman buradan satılan ürünleri çok merak edip gitmiştim mağazasına. Size de bir göz atmanızı tavsiye ederim. İkinci el kıyafet ve çantalardan, yepyeni aksesuarlara ve bakım ürünlerine kadar pek çok şey bulabilirsiniz.

Bu fotoğrafları çektikten sonra tramvaya atlayıp şehre gittik. Akşamki parti için gereken tüm yiyecek ve içecekleri aldığımızdan emin olup hazırlıklara başladık. Partinin detaylarını da en kısa zamanda buraya yazacağım.

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.