Yazı
2 yorum

Barış’tan FotoÄŸraflar – 2

Barış haftasonu Antalya’daydı. Annesiyle birlikte, kızkardeÅŸi Zeynep’in niÅŸanlısı Bekir’in ailesini ziyarete gittiler. Zeynep’le Bekir de Ä°stanbul’dan Antalya’ya gittiler, böylece herkes orada buluÅŸmuÅŸ oldu.

Cumartesi sabahı birlikte kahvaltıya gitmişler DenizimPark diye bir yere. Barış ne kadar çok yiyecek olduğunu anlata anlata bitiremedi. Bitiremeyip bir sürü de fotoğraf yolladı :)

İlk fotoğraf reçel çeşitleriymiş, ikincisi de tatlı çeşitleri. Fotoğraftaki tabaktakiler sadece tatlılarsa, diğer yiyeceklerin ne kadar çok olduğunu tahmin edemiyorum :) Zeytin ve peynir çeşitleri bolluğundan çok memnun kalmış Barış :)

Çok tehlikeli böyle yerler, hele de Ä°sveç’ten, yokluktan gidince Türkiye’ye, ölçüyü kaçırmamak elde deÄŸildir sanırım. Yine de bir kaç ayda bir böyle bir kahvaltıdan zarar gelmez :)

2 Yorum

  1. canım gerçekten çok güzeldi. sadece sen eksiktin. inÅŸallah bundan sonra hep birlikte gideriz.zaten herkes seni sordu..bu arada antalyayı çok sevdik biz. ev sahiplerimizi daha da çok sevdik…çok güzel 3 gün geçirdik. …

    Cevap

    • çok sevindim güzel vakit geçirmenize, umarım bir dahaki sefere ben de orada olabilirim :)

      Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.