Yazı
2 yorum

Barış’tan Fotoğraflar – 2

Barış haftasonu Antalya’daydı. Annesiyle birlikte, kızkardeşi Zeynep’in nişanlısı Bekir’in ailesini ziyarete gittiler. Zeynep’le Bekir de İstanbul’dan Antalya’ya gittiler, böylece herkes orada buluşmuş oldu.

Cumartesi sabahı birlikte kahvaltıya gitmişler DenizimPark diye bir yere. Barış ne kadar çok yiyecek olduğunu anlata anlata bitiremedi. Bitiremeyip bir sürü de fotoğraf yolladı :)

İlk fotoğraf reçel çeşitleriymiş, ikincisi de tatlı çeşitleri. Fotoğraftaki tabaktakiler sadece tatlılarsa, diğer yiyeceklerin ne kadar çok olduğunu tahmin edemiyorum :) Zeytin ve peynir çeşitleri bolluğundan çok memnun kalmış Barış :)

Çok tehlikeli böyle yerler, hele de İsveç’ten, yokluktan gidince Türkiye’ye, ölçüyü kaçırmamak elde değildir sanırım. Yine de bir kaç ayda bir böyle bir kahvaltıdan zarar gelmez :)

2 Yorum

  1. canım gerçekten çok güzeldi. sadece sen eksiktin. inşallah bundan sonra hep birlikte gideriz.zaten herkes seni sordu..bu arada antalyayı çok sevdik biz. ev sahiplerimizi daha da çok sevdik…çok güzel 3 gün geçirdik. …

    Cevap

    • çok sevindim güzel vakit geçirmenize, umarım bir dahaki sefere ben de orada olabilirim :)

      Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.