Yazı
2 yorum

Daha Güzel Fotoğraflara!

Barış’la çok uzun zamandır güzel bir fotoğraf makinası almak istiyorduk. Benim blog yazma heyecanım da buna eklenince hevesimiz kat kat artmıştı. Barış’ın fotoğrafçılığa olan doğal yeteneği bu güne kadar benim Sony DSC-W55 makinamla bile harikalar yarattı, ama artık profesyonel bir makinaya geçmenin zamanı gelmişti. Bir çok mağazada yapılan indirimler ve yakın arkadaşlarımızın da güzel makinalar almaları bu isteğimizi önüne geçilemez bir hale getirdi :)

Biz de iyi bir araştırma yapıp bir kaç model arasında kaldık. Tüm gün oradan oraya mağaza mağaza dolaşıp bilgi topladık ve fiyat araştırması yaptık. Sonunda bize en uygun olan ve içimize en çok sinen makinanın Sony Alpha 33 olduğuna karar verdik.


Eve geldiğimizden beri yeni oyuncağımızla oynuyoruz. Barış’ın çekim denemeleriyle yüzümde saatlerdir flaşlar patlıyor :) ‘Continuous auto focus’ özelliğinin tadına vararak bir sürü videolar çektik. Daha öğrenecek çok şey var gibi duruyor. Bir yandan kitapçığını okuyup bir yandan deneme çekimleri yapıyoruz. Bundan sonra bloguma çok daha güzel ve kaliteli fotoğraflar koyuyor olacağım! :)

2 Yorum

    • Tesekkur ederim Farnazcigim :) siz aldiktan sonra biz de dayanamadik daha fazla :))

      Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.