Yazı
5 yorum

Fotoğraflar Daha Güzel Olacak!

Yanımızda her yere daha rahat taşıyabileceğimiz ve boyutuna rağmen fotoğraf kalitesinden ödün vermeyen bir makinadaydı aklımız ne zamandır. Bir kaç model inceleyip karşılaştırınca en beğendiğimiz makinanın Sony Cyber-Shot RX1 olduğuna karar verip satın aldık.

Aldığımızdan beri dokunmaya kıyamayarak bir eski makinayla, bir bununla çekimler yapıp fotoğrafları karşılaştırıyoruz. İlk edindiğimiz tecrübeye göre çok isabetli bir tercih yapmışız. Şimdilik heyecanla yeni fotoğraf makinamızı paylaşmak istedim. Bu makinayla çektiğimiz fotoğrafları ve makinanın teknik özelliklerini daha detaylı olarak sonraki bir yazımda paylaşacağım.

new_camera_2

new_camera_3

5 Yorum

  1. Hayırlı olsun yine Sony tercih etmişsiniz :) Ben de Canon’un ufak ama büyük işler çıkarabilen modellerine uzun süredir bakıyordum, bir sonraki yazına göre belki Sony düşünebilirim bekliyorum :)

    Cevap

  2. Bende yıllardır sony kullanıyorum önce A700 sonra A77 ve şimdide A6000 … Kesinlikle çok çok iyi bir seçim olmuş … Gezgin sorulardaki röportajınızdan sonra blog yazılarınızı okumaya başladım … yıllardır gitmek isteyipte her seferinde bir problem çıkan stockholmde yasadıgınızı ogrendıgımde ne şans diye aklımdan geçirdim :) 2013 mayısından beri başladığım avrupayı gezme macerama dogal olarak blog okumayıda ekledım umarım sizdende çok şey öğrenirim :) Bu arada röportajda ”Bloğunuzda seyahatlerinizi nasıl planladığınızı dair yazınız mevcut” diyorda ben bulamadım :)
    sanırım çok uzattım … diğer yazılarınızı merakla bekliyoruz :) gerçi daha hepsini okumadım :) kolay gelsin …

    Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.