Yazı
2 yorum

Hep Mutlu Ol!

Geçtiğimiz hafta çok güzel bir hediye aldım :)

Uzun zamandır görmediğim arkadaşlarım üç yaşındaki kızlarıyla beraber İsveç’e tatile gelmişlerdi. Bir kaç günlüğüne Göteborg’a da uğradılar. Yılın en güzel ve sıcak bu zamanında dışarıda gezip çok güzel vakit geçirdik.

Bize çok yaratıcı ve güzel bir hediye getirmişler. Kutunun kendisi aklımı başımdan almışken içinde ne olduğunu anlayınca daha da sevindim.

Kağıthane‘nin yaratıcı ve eğlenceli kağıt ürünlerinden biri olan bu hediyeyi açarken önce içindeki tüm kağıtları boşaltıp ortaya saçtım, sonra kağıtları incelemek aklıma geldi :)

Kutunun içinde 365 tane, içlerinde birer cümle yazan kıvrılmış kağıtlar var. Her gün bir tane çekip o günkü falını öğreniyorsun.

kutu3

İlk çektiğim kağıtta ‘Bu senin sahnen, dilediğin gibi oyna’ yazıyordu. Tabi ki merak edip hemen bir kaç tanesini daha açıp okudum. ‘İnşallah!’, ‘Yine çok yedik…’, ‘Saf olma’ gibi eğlenceli cümleler vardı. Şimdi her sabah işe gitmeden bir tane kağıt çekip okuyorum. Bu yaratıcı hediye için Seçil, Ali ve Sıla’ya tekrar teşekkür ederim :)

kutu2

2 Yorum

 1. Guzelmis hediye, ben de ”AM New York” diye gunluk bir tabloidden arada falimi okuyorum. Cok deli bir kadin yazari ve nasilsa hep 12 den vuruyor. Bir keresinde ayni tur tisortten alti tane birden almistim, (alisveris yapmayi sevmiyorum da)
  O gunku falim soyleydi :
  ”17 yildir sadece patates yiyerek yasayan kadinin hikayesini duydun mu? Bugunlerde o kadina benziyorsun”
  Secil-Ali-Sila uclusunu cok kiskandim. Ben de Isvec e gelmek istiyorum. :)

  Cevap

  • ahahah cok guzelmis o fal, merak ettim :)) Sen de mutlaka gelmelisin buraya, cok guzel vakit gecirdik bizim ucluyle, ve de seni andik hep :) opuyorum!

   Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.