Yazı
6 yorum

Yeni Blog – Usual Days

Uzun zamandır yeni bir blog projesi üzerinde çalışıyordum. Yapmak istediklerim neredeyse tamamlandı, blog artık hazır sayılır. Bu İngilizce blog fikri, farklı ülkelerden yazılarımı takip eden insanlarla daha rahat iletişim kurmak istemem, yazılarımı dünyanın başka başka yerlerinde de ulaştırmak istememden doğdu.

Usual Days tam istediğim gibi sade, basit, ama yazılar arasında gezinmesi kolay bir görünümde oldu. Geliştirilecek, eklenecek, çıkarılacak özellikler her zaman olacak. Bu konuda siz de bana yardımcı olursanız, fikirlerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Buraya artık yazı koymayacak mıyım? Bir süre iki blogu beraber güncellemeyi planlıyorum. Zamanla nasıl gittiğini gözlemleyip ona göre karar vereceğim. Bu güne kadar yorumlarıyla, fikirleriyle yanımda olan herkesten yeni projemde de destek bekliyorum :)

6 Yorum

 1. slm, öncelikle yeni blogun çok hoş olmuş ama benim gibi ingilizceye hakim olmayan insanlar için burdaki türkçe bloguna da devam etmeni isterim. yurtdışı gezilerimizde çok faydasını görmüştüm. umarım burdan da paylaşımlarına devam edersin çünkü seni takip etmek benim için bir zevk :)

  Cevap

  • Merhaba Kubra, haklisin, burayi da guncellemeye devam edecegim elimden geldigince. Cok tesekkur ederim yorumun icin. Sevgiler.

   Cevap

 2. Tam olarak neden bilmiyorum ama blogun ismi hoşuma gitti. Hem kısa, hem akılda kalıcı… Yazılarınızı takip edeceğim. Başarılar.

  Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.