Yazı
2 yorum

Zeynep ve Bekir’in Düğünü

Zeynep’le Bekir’in düğünlerinin olduÄŸu sabah Barış’ın tüm akrabaları Antalya’ya ulaÅŸtılar. Sabah hep beraber güzel bir kahvaltı yaptık. (FotoÄŸrafta saÄŸdan: Barış’ın teyzesi, Zeynep, Barış’ın annesi, Barış, Barış’ın teyzesinin eÅŸi, Barış’ın babası ve ben)

Kahvaltıdan sonra hazırlıklar başladı. Düğün saatine kadar zaman nasıl geçti anlamadık. Akşamüstü kuaför işlerimizi de halledip otele döndük. Düğün başlamadan önce hepimiz Zeynep ve Bekir kadar heyecanlıydık.

Zeynep’le Bekir düğünün olduÄŸu havuz başına merdivenlerden inerek elele geldiler. Hepimiz yürüdükleri yol boyunca dizilmiÅŸ onları bekliyorduk. O kadar tatlı ve mutlu görünüyorlardı ki bir an önce sarılıp kutlamak istedim. Ä°lk danslarını ederlerken biz de onlara eÅŸlik ettik.

Nikahtan sonra Barış’ın hazırladığı, Zeynep ve Bekir’in fotoÄŸraflarından oluÅŸan barkovizyon gösterisini izledik. Onlar da dahil olmak üzere daha önce kimse izlememiÅŸti bu videoyu, o yüzden herkes için sürpriz oldu.

Ben de bu düğün vesilesiyle Barış’ın hemen hemen tüm akrabalarıyla tanışmış oldum. Herkes bana çok sıcak ve içten davrandı, bana ÅŸimdiden onların bir kızı olduÄŸumu hissettirdiler. Çok eÄŸlenceli bir geceydi. Zeynep çok güzel bir gelin olmuÅŸtu, Bekir de bir o kadar yakışıklıydı. Ä°kisine de hayat boyu mutluluklar diliyorum :)

2 Yorum

 1. Ben de bu yazıyı bekliyordum :) Herkes ne kadar güzel görünüyor, mutluluk yüzlerinize yansımış. Gelin ve damat gerçekten çok yakışmışlar, onlara bir ömür boyu el ele diz dize geçirecekleri mutlu bir hayat diliyorum. Sonra darısı sizin başınıza inşallah, aynı dileklerim şimdiden sizin için de geçerli :))) Bu arada elbisen sana çok yakışmış Gizemcim, yoksa sen mi diktin? :)

  Cevap

  • Duygucum :) Ne kadar güzel ÅŸeyler dilemiÅŸsin, teÅŸekkürler. Aynı mutlu hayatı ben de senin için diliyorum. Evet, çok güzeldi her ÅŸey. Bu yazıyı da yazmam baya uzun sürdü :) Elbisemi beÄŸenmene de çok sevindim, ama malesef henüz dikemiyorum bu kadar güzel ÅŸeyler. Åžu anda daha basit bir yazlık elbise üzerinde çalışıyorum :) Sonuç hüsran da olsa koyacağım fotoÄŸraflarını bloguma -aslında biraz da bu motive ediyor beni belki-.
   Sevgiler..

   Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.