Yazı
2 yorum

Zeynep ve Bekir’in Düğünü

Zeynep’le Bekir’in düğünlerinin olduğu sabah Barış’ın tüm akrabaları Antalya’ya ulaştılar. Sabah hep beraber güzel bir kahvaltı yaptık. (Fotoğrafta sağdan: Barış’ın teyzesi, Zeynep, Barış’ın annesi, Barış, Barış’ın teyzesinin eşi, Barış’ın babası ve ben)

Kahvaltıdan sonra hazırlıklar başladı. Düğün saatine kadar zaman nasıl geçti anlamadık. Akşamüstü kuaför işlerimizi de halledip otele döndük. Düğün başlamadan önce hepimiz Zeynep ve Bekir kadar heyecanlıydık.

Zeynep’le Bekir düğünün olduğu havuz başına merdivenlerden inerek elele geldiler. Hepimiz yürüdükleri yol boyunca dizilmiş onları bekliyorduk. O kadar tatlı ve mutlu görünüyorlardı ki bir an önce sarılıp kutlamak istedim. İlk danslarını ederlerken biz de onlara eşlik ettik.

Nikahtan sonra Barış’ın hazırladığı, Zeynep ve Bekir’in fotoğraflarından oluşan barkovizyon gösterisini izledik. Onlar da dahil olmak üzere daha önce kimse izlememişti bu videoyu, o yüzden herkes için sürpriz oldu.

Ben de bu düğün vesilesiyle Barış’ın hemen hemen tüm akrabalarıyla tanışmış oldum. Herkes bana çok sıcak ve içten davrandı, bana şimdiden onların bir kızı olduğumu hissettirdiler. Çok eğlenceli bir geceydi. Zeynep çok güzel bir gelin olmuştu, Bekir de bir o kadar yakışıklıydı. İkisine de hayat boyu mutluluklar diliyorum :)

2 Yorum

 1. Ben de bu yazıyı bekliyordum :) Herkes ne kadar güzel görünüyor, mutluluk yüzlerinize yansımış. Gelin ve damat gerçekten çok yakışmışlar, onlara bir ömür boyu el ele diz dize geçirecekleri mutlu bir hayat diliyorum. Sonra darısı sizin başınıza inşallah, aynı dileklerim şimdiden sizin için de geçerli :))) Bu arada elbisen sana çok yakışmış Gizemcim, yoksa sen mi diktin? :)

  Cevap

  • Duygucum :) Ne kadar güzel şeyler dilemişsin, teşekkürler. Aynı mutlu hayatı ben de senin için diliyorum. Evet, çok güzeldi her şey. Bu yazıyı da yazmam baya uzun sürdü :) Elbisemi beğenmene de çok sevindim, ama malesef henüz dikemiyorum bu kadar güzel şeyler. Şu anda daha basit bir yazlık elbise üzerinde çalışıyorum :) Sonuç hüsran da olsa koyacağım fotoğraflarını bloguma -aslında biraz da bu motive ediyor beni belki-.
   Sevgiler..

   Cevap

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.