Yazı
0 yorum

Baharın İlk Günleri

Bahar geldi bile! Karanlık ve soÄŸuk bir haftadan sonra harika bir havaya uyandık cumartesi günü. Biraz dolaşıp, bir kaç iÅŸ halletmek için dışarı çıktık Barış’la. Tramvay beklerken de bir kaç fotoÄŸraf çektik evin önünde.

Ãœzerimdeki tişörtü geçen yıl H&M‘den almıştım. Taytla birlikte giydiÄŸim favori kıyafetlerimden biri. Kolyem Gina Tricot‘tan. Gina Tricot’un takılarına bayılıyorum. Bu kolyeyi de görünce vuruldum. Bir tarafı çiçekli, diÄŸer tarafında da ayna ve metal küçük bir çiçek var.

Deri bilekliÄŸimi de geçen yaz sonu Vagabond‘dan almıştım. Deri bileklikleri çok seviyorum. Bu yaz denk gelirsem baÅŸka renklerini de alacağım.

Vee güneÅŸ çıktığı için hemen güneÅŸ gözlüklerime sarıldım :) Bu gözlüğü de geçen yaz sonunda Elvin buradayken birlikte almıştık Topshop’ın Beyond Retro kolleksiyonundan, fakat aldığım günden beri güneÅŸ neredeyse hiç kendini göstermediÄŸi için ancak bu sene takabiliyorum.

Şimdilik aniden gelen baharı geçen seneki kolleksiyonumla karşıladım. Bu sene yazlık alışveriş için yazı hissetmeyi bekliyorum.

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.