Yazı
16 yorum

Cumartesi Ne Giydim

Cumartesi günüm çok eÄŸlenceli ve yoÄŸun geçti. O gün Livia’nın doÄŸum gününü kutlamak için öğlene doÄŸru tüm kızlar Livia’nın evine gittik. Livia harika Ä°talyan yemekleri hazırlamıştı. Masa başında uzun uzun sohbet ederek tüm yemekleri ve üzerine de doÄŸum günü pastası olan Ä°sveç usulü, orman meyveli bir pasta yedik.

O günün akÅŸamı da blogum sayesinde tanıştıp çok sevdiÄŸim Åžeyma’lara yemeÄŸe davetliydik. Livia’dan çıktıktan sonra ÅŸehirde Barış’la buluÅŸup onlara gittik. Sanırım blogumun bana kazandırdığı en güzel ÅŸey, çok iyi anlaÅŸtığım yeni insanlarla tanışmak oldu. Bazılarıyla yüz yüze görüşmemiÅŸ olsam da onlarla yazışıp sohbet etmek çok hoÅŸ.

O gün, hem rahat hem de şık bir şeyler giymek istedim. En sevdiğim gömlekerimden birini kot pantolon ve ceketle giyince tam istediğim gibi rahat bir kombinasyon oldu. Geçen kış alıp, kar ve yağmur yüzünden giymediğim botlarımı giymek için de fırsat çıkmış oldu :) Havanın o gün yağmurlu olmaması da benim şansımdı sanırım.

Kıyafet detayları: Ceket H&M, gömlek Asos, bilekte botlar Pepe Jeans, çanta Zara, bilezik el yapımı (Pelin’den hediye), küpeler el yapımı (Livia’nın annesinden hediye)


(Livia’nin annesinin yaptığı favori küpelerimden biri)

16 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.