Yazı
5 yorum

Pazar Günü Ne Giydim

Bu haftaki ‘Bugün Ne Giydim’ yazısına AlışveriÅŸ Kulüpleri sponsor oldu. Türkiye’deki özel alışveriÅŸ kampanyalarını bir arada sunan ve kullanıcılarına özellikle kendi ilgilendikleri marka ve ürünlerin indirimlerini takip etme imkanı saÄŸlayan kullanışlı bir web servisi olarak AlışveriÅŸ Kulüpleri’nin ilginizi çekebileceÄŸini düşünüyorum.

Bir kaç haftadır devam eden öksürüğüm geçen hafta yerini ağır bir kaburga ağrısına bırakarak hafifledi. Sanırım öksürmekten kaslarımı biraz incittiğim için, bu ağrı bir süre sonra dayanılmaz hale geldi. Bu yüzden geçen hafta bir kaç günü evde dinlenerek geçirdim. Doktora gitmemekte direndiysem de ateşim çıktıktan sonra daha fazla karşı koyamadım. Aldığım ilaçlar beni iyice tembelleştirdi ve böylece zorunlu bir tatil yapmış oldum. Keyifsiz bir kaç günün ardından haftasonu kendimi çok daha iyi hissediyordum.

Pazar günü hava çok soğuk fakat güneşliydi. Şehirde kısa bir yürüyüşün iyi gelebileceğini düşünüp dışarı çıktık. Bu arada da kanal kenarında biraz fotoğraf çektik. Çekimler sırasında biraz üşüdük ama sonrasında bir kafede içtiğim büyük bir bardak meyveli yeşil çay beni kendime getirdi :)

Kıyafet detayları: Yeşil palto Asos, kazak ve ayakkabılar Pull and Bear, Crocker jeans JC, çoraplar H&M.

5 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.