Yazı
0 yorum

Yaz Gelirken

GeçtiÄŸimiz cuma günü hava çok güzeldi. Bu sene ilk defa bu kadar sıcak olan havayı iyi deÄŸerlendirmek için gün boyunca arkadaÅŸlar arasında iÅŸ çıkışı için planlar yaptık. Birbiriyle haberleÅŸen herkes en sonunda birleÅŸti ve açık havada bir ÅŸeyler yapma fikri 17-18 kiÅŸilik bir pikniÄŸe dönüştü. Åžehirdeki en büyük park olan Slottsskogen’de piknik örtülerini serip güneÅŸ etkisini kaybedip hava serinleyene kadar çocuklar gibi eÄŸlendik. Çok uzun zamandır havanın bize bu imkanı saÄŸlayacak kadar ısmasını bekliyordum. Kasvetli ve karanlık geçen kıştan sonra nihayet tekrar ‘Ä°sveç aslında çok güzel!’ dedim.

Bu arada daha önceki duyuru yazımda bahsettiğim ve fotoğraflardan da farkedeceğiniz gibi Barışla bebek bekliyoruz. 23 hafta geride kaldı, 6. ayın içindeyim. Henüz ikinci üç aylık dönemde olduğum için ve pek kilo almadığım için günlük aktivitelerimde zorlanmıyorum. Hala rahatça spora devam edip oradan oraya koşturabiliyorum ama bir yandan da gün geçtikçe karnımın daha da büyüdüğünü, hali hazırdaki kıyafetlerimin içlerine giremediğimi farkediyorum :)

Artık göbek kısmı daha geniş olan hamile pantolonları ve taytları giymeye geçtim, sanırım t-shirtlerim ve bol gömleklerim bir süre daha idare edecek. Yaz geldiği için bundan sonra bol yazlık elbiselerle daha rahat edeceğim.

bunny ears - 3

bunny ears - 8

bunny ears - 1

bunny ears - 2

bunny ears - 4

bunny ears - 6

bunny ears - 5

bunny ears - 9

bunny ears - 10

Kıyafet Detayları: Pop Boutique vintage güneş gözlüğü ve saç bandı, Fjällräven Kånken sırt çantası, Asos tayt, Converse ayakkabılar, Oxxo t-shirt.

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.