Yazı
0 yorum

Yılın Son Günü

2010’un son gününde güneÅŸli bir güne uyandık. Önceki hafta -19 lara kadar düşen hava bugün -3’e kadar çıktı. Barışla evde vereceÄŸimiz yılbaşı partisi için yiyecek içecek alışveriÅŸi yapmak için dışarı çıktık. Evin önündeki karlar ve güneÅŸ o kadar güzeldi ki, biraz da fotoÄŸraf çekelim dedik.

FotoÄŸraftaki eteÄŸimi anneannemin bana ayırdığı yılbaşı hediyesi bütçesinden, Zara‘dan aldım :) Kazağım H&M‘den, çantam Nine West‘ten ve botlarım da Wonders‘tan.

En sevdiÄŸim detaysa keçeden yapılmış tacım. Onu da geçen kış BeyoÄŸlu’nda Nahıl‘dan almıştım. Nahıl, Kadın EmeÄŸini DeÄŸerlendirme Vakfı’nın bir iÅŸletmesi, 2003 yılında üretici kadınların ürünlerini pazarlayıp bu kadınlara gelir kaynağı kazandırmak amacıyla kurulmuÅŸ. Hikayesini buradan okuyabilirsiniz. Ben ilk kez Nahıl’ı duyduÄŸum zaman buradan satılan ürünleri çok merak edip gitmiÅŸtim maÄŸazasına. Size de bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ä°kinci el kıyafet ve çantalardan, yepyeni aksesuarlara ve bakım ürünlerine kadar pek çok ÅŸey bulabilirsiniz.

Bu fotoğrafları çektikten sonra tramvaya atlayıp şehre gittik. Akşamki parti için gereken tüm yiyecek ve içecekleri aldığımızdan emin olup hazırlıklara başladık. Partinin detaylarını da en kısa zamanda buraya yazacağım.

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.