Yazı
2 yorum

Daha Güzel Fotoğraflara!

Barış’la çok uzun zamandır güzel bir fotoÄŸraf makinası almak istiyorduk. Benim blog yazma heyecanım da buna eklenince hevesimiz kat kat artmıştı. Barış’ın fotoÄŸrafçılığa olan doÄŸal yeteneÄŸi bu güne kadar benim Sony DSC-W55 makinamla bile harikalar yarattı, ama artık profesyonel bir makinaya geçmenin zamanı gelmiÅŸti. Bir çok maÄŸazada yapılan indirimler ve yakın arkadaÅŸlarımızın da güzel makinalar almaları bu isteÄŸimizi önüne geçilemez bir hale getirdi :)

Biz de iyi bir araştırma yapıp bir kaç model arasında kaldık. Tüm gün oradan oraya mağaza mağaza dolaşıp bilgi topladık ve fiyat araştırması yaptık. Sonunda bize en uygun olan ve içimize en çok sinen makinanın Sony Alpha 33 olduğuna karar verdik.


Eve geldiÄŸimizden beri yeni oyuncağımızla oynuyoruz. Barış’ın çekim denemeleriyle yüzümde saatlerdir flaÅŸlar patlıyor :) ‘Continuous auto focus’ özelliÄŸinin tadına vararak bir sürü videolar çektik. Daha öğrenecek çok ÅŸey var gibi duruyor. Bir yandan kitapçığını okuyup bir yandan deneme çekimleri yapıyoruz. Bundan sonra bloguma çok daha güzel ve kaliteli fotoÄŸraflar koyuyor olacağım! :)

2 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.