Yazı
0 yorum

Dirty Records

Cuma günü iÅŸ çıkışı Dirty Records’daydık. Her cuma akÅŸamı yerel bir grubun konseri olan bu müzik dükkanı ve kafede o gün Snake Oil Peddlers’ı dinleme fırsatı bulduk.

Dirty Records’ın en sevdiÄŸim yanı oraya giden insanların kendilerini evlerinde gibi hissetmeleri. Café Santa Domingo ile aynı alanı paylaÅŸan bu plakçı, bira kasalarında her yere yayılmış eski plaklar, duvarlardaki posterler ve herbiri bir örnek koltuklar, masalar ve sahpalarla orayı rahat ve gündelik bir hale çeviriyor.

Biz de kafe kısmından kahvelerimizi aldıktan sonra, küçük bir masaya yerleÅŸip bir saat süren mini konseri dinledik. Hem kendi ÅŸarkılarını hem de bazı ünlü grupların ‘cover’ larını söyleyen grubu çok beÄŸendim. Bir kaç ÅŸarkılarını buradan dinleyebilirsiniz.

Konser ücretsiz, fakat isteyenler ÅŸapkaya para atabiliyorlar :) Biz de konser sonrası teÅŸekkür paramızı bırakıp, bir süre sohbet edip plakları inceledik. Uzun süredir gelmediÄŸim Dirty Records’daki haftalık konser programını inceleyip, buraya daha sık gelmeye karar verdim.

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.