Yazı
2 yorum

Hep Mutlu Ol!

Geçtiğimiz hafta çok güzel bir hediye aldım :)

Uzun zamandır görmediÄŸim arkadaÅŸlarım üç yaşındaki kızlarıyla beraber Ä°sveç’e tatile gelmiÅŸlerdi. Bir kaç günlüğüne Göteborg’a da uÄŸradılar. Yılın en güzel ve sıcak bu zamanında dışarıda gezip çok güzel vakit geçirdik.

Bize çok yaratıcı ve güzel bir hediye getirmişler. Kutunun kendisi aklımı başımdan almışken içinde ne olduğunu anlayınca daha da sevindim.

Kağıthane‘nin yaratıcı ve eÄŸlenceli kağıt ürünlerinden biri olan bu hediyeyi açarken önce içindeki tüm kağıtları boÅŸaltıp ortaya saçtım, sonra kağıtları incelemek aklıma geldi :)

Kutunun içinde 365 tane, içlerinde birer cümle yazan kıvrılmış kağıtlar var. Her gün bir tane çekip o günkü falını öğreniyorsun.

kutu3

Ä°lk çektiÄŸim kağıtta ‘Bu senin sahnen, dilediÄŸin gibi oyna’ yazıyordu. Tabi ki merak edip hemen bir kaç tanesini daha açıp okudum. ‘Ä°nÅŸallah!’, ‘Yine çok yedik…’, ‘Saf olma’ gibi eÄŸlenceli cümleler vardı. Åžimdi her sabah iÅŸe gitmeden bir tane kağıt çekip okuyorum. Bu yaratıcı hediye için Seçil, Ali ve Sıla’ya tekrar teÅŸekkür ederim :)

kutu2

2 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.