Yazı
10 yorum

Mist & Dust

Uzun zamandır aklımda yolda gördüğüm güzel ve ilginç giyinmiş insanların fotoğrafını çekip yayınlama fikri vardı. Aylardır bundan bahsedip, nasıl yapsam diye düşünüyordum. Barış bu konuda çok yaratıcı fikirlerle gelip beni cesaretlendirdi. Uzun uzun fotoğraf çekim teknikleri araştırmaları sonunda, bir kaç hafta önce fotoğraf makinamıza yeni bir lens aldık. Elvin de buradayken yeni blogumuz için hep beraber isim ve tema aradık, düşündük taşındık. Bir sürü araştırmadan ve denemeden sonra Mist & Dust artık hazır! :)

Elvin hem blogumuzun ismini buldu, hem de logosunu tasarladı. Mist & Dust için bir de illüstrasyon ve kart (yukarıda) hazırladı. Bu kartlardan pek çok sayıda bastırdık, fotoğraflarını çektiğimiz insanlara, sitenin adresini öğrenmeleri ve kartı da hatıra olarak saklamaları için veriyoruz.

Åžimdiden yollarda saatlerce yürüdük, pek çok insanla konuÅŸtuk, tanıştık. BaÅŸlangıçta daha çekingen, daha kararsızdık. Bir süre sonra alıştık ve benimsedik. Bu proje beni ilk andan beri çok heyecanlandırıyor. Ä°sveç de bu çalışma için bize çok güzel örnekler sunuyor. Umarım Mist & Dust’ı ziyaret eden herkes de bundan bizim kadar keyif alır.

Mist & Dust‘ı Twitter’dan takip etmek için buraya, Facebook’dan takip edip ‘BeÄŸen’mek için buraya, RSS için de buraya tıklayabilirsiniz.

10 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.