Yazı
0 yorum

Piknik Örtüsü Mü, Sandalye Mi?

Geçtiğimiz yıllardaki yaz fotoğraflarımızdan fark edeciğiniz gibi uzun zamandır sahip olduğumuz bu piknik örtüsüne bayılıyoruz. Kolay katlanır, kolay taşınır ve kolay temizlenebilir olduğu için, havalar güzelleşir güzelleşmez bu piknik örtüsü çantamızda veya arabanın bagajında yerini alıyor. Böylece dağ, bayır, çimen, deniz kenarı nereye gidersek gidelim yere yayılmak için elimizin altında oluyor.

Geçen gün markette alışveriÅŸ yaparken bahçe eÅŸyaları reyonunda renkli, katlanabilir, küçük sandalyelere denk geldik ve kendimizi durduramayarak iki tane satın aldık. Sırf sandalyelerimizi kullanmak için kendi kendimize bir piknik düzenleyip haftasonu Slottsskogen’e gittik.

Ben dayanamayıp alışkanlıkla piknik örtümüzü de yanımıza aldım ve öncelikle onu yere serip sandalyeleri piknik örtüsüne göre konumlandırdım. Sandalyede otururken yer çok caip geldi ve pikniğin çoğunu örtünün üzerine yatarak geçirdim. Bunun üzerine Barış sandalyede oturmam gerektiğini, çünkü sandalyeleri piknik için aldığımızı ve bugunkü amacımızın da bu sandalyeleri denemek olduğunu hatırlatıp durdu.

Ne olursa olsun ben bu kombinasyonu sevdim. Böylece yerde yorulunca sandalyeme geçtim, sandalyede yorulunca yere yattım :) Sanırım işleri daha da zorlaştırdık, şimdi hem piknik örtüsü hem de sandalyelerde dolaşmak zorundayız!

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.