Yazı
27 yorum

Sürpriz!

Barış bana evlenme teklif etti :)

Bu sene yaz sonuna doğru evlenebiliriz diye düşünüyorduk. Araştırmalara da başlamıştık biraz. Dün Barış hiç beklemediğim bir anda avucunun içinde tuttuğu yüzüğü uzattı bana. Üç senedir beraber olduğumuz için ve neredeyse her anımız birlikte geçtiği için olağan dışı bir durumdan şüphelenebilirdim. Barış da benim gereksiz romantik, klişe dolu evlenme tekliflerinden hiç hoşlanmadığımı bildiği için çok doğal bir şekilde yaptı bu sürprizi.

Dün sabah Åžeyma ve Volkan’lara kahvaltıya davetliydik. Öğleden sonra oradan ayrılınca deniz kenarında kıyı boyunca yürüyüş yaptık. Uzun iskelenin ucundaki bir restoranın denize bakan kısmı hoÅŸumuza gidince içeri girip bir kahve içelim dedik. O saatlerde hemen hemen boÅŸ olan restoranın üzerine akÅŸam güneÅŸi vuran koltuklarında oturup denizi izledik bir süre. Bu sırada günlük ÅŸeylerden konuÅŸurken Barış bana çaktırmadan avucunda tuttuÄŸu yüzüğü çıkarıp ‘Benimle evlenir misin?’ diye sordu. O çok heyecanlıydı, ben de çok ÅŸaÅŸkındım. ‘Evet’ dedim, birbirimize sarıldık :) Daha sonra kahvelerimizi içip yürüyüşümüze devam ettik.

Bu güzel sürprizi tüm abartı ve zorlamalardan uzak, baÅŸbaÅŸa yaÅŸamamız beni çok mutlu etti. Barış’la zaten güzel olan hayatım daha da güzel ve anlamlı olmaya baÅŸladı. Birlikte yapacağımız tüm planlar için ÅŸimdiden sabırsızlanıyorum :)

27 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.