Yazı
3 yorum

Temmuz’da Neler Oldu

Birkaç aydır zamanımın çoÄŸunu yeni blogum Usual Days‘e ayırıyorum. Buraya yeni yazı koyup koymayacağımla ilgili çok sorular aldım. Ä°ki bloga ayrı içeriklerde aynı anda yazı hazırlamak zaman açısından benim için mümkün olmadığından, bir yandan da bu blogu da canlı tutmak istediÄŸimden geçtiÄŸimiz ayları ayrı ayrı özetleyen yazılar yayınlamak istedim.

Temmuz ayı geçtiÄŸimiz yılların aksine bu sene Göteborg’daki en sıcak aydı. Birkaç hafta üstüste hava 28 derece civarında olunca herkesle beraber ben de aklımı yitirdim :) ÇoÄŸu günler iÅŸe yanımda plaj eÅŸyalarımla gidip, iÅŸ çıkışı soluÄŸu deniz kenarında alıyordum. Geri dönüp baktığımda o günleri rüya gibi anıyorum (HovÃ¥s’taki deniz maceralarım).

swimming-in-sweden_05

swimming-in-sweden_03-840x630

Yazla beraber ‘Ne Giydim’ çekimlerine de ağırlık verdim. Bu çekimde giydiÄŸim kıyafetler uzun zamandır en sevdiÄŸim kombinasyon oldu (fotoÄŸrafların devamı için buraya göz atabilirsiniz).

summer-roses7

summer-roses1-840x1260

Yazın bizim gibi Ä°sveç’in keyfini çıkarmak için tatile gitmeyen arkadaÅŸlarımızla bolca vakit geçirdik. Hemen hemen hepimizin ailesi ziyarete geldi. DoÄŸum günlerinde burada olan Yafen’in anne ve babasına onların evinde parti düzenledik. Ne de olsa onlar bizim Çinli ebeveynlerimiz sayılıyorlar :)

chinese-parents1-840x560

chinese-parents4

Yazın en güzel zamanlarından bazıları yeni piknik sandalyelerimizle parklarda ve ormanlarda geçirdiğimiz zamanlardı. Yanımızda atıştırmalıklar, kahve, su ve kitaplarımızla o sandalyelerin ve piknik örtümüzün üzerinde saatler geçirmiş olabiliriz.

picnic-chairs1

Temmuz ayında Ä°stanbul’dan yakın arkadaşımız Pınar bizi ziyarete geldi. Onunla güzel havanın tadını çıkardık. Çok güze çekimler yaptık, arabaya atlayıp daha önce bizim de görmediÄŸimiz yerleri keÅŸfettik, deniz kenarı bir kasabada mola verip denize girdik, konserlere gittik, çok ama çok eÄŸlendik (graffitiler önünde çekimimiz ve yol hikayemiz).

graffiti2-840x560

graffiti4

bohuslan-sunday02

Geçtiğimiz aylar için yapacağım bu özet niteliğinde yazılar için ne düşündüğünüzü benimle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızı ve iki blogu aynı anda idare etmekle ilgili fikirlerinizi bekliyorum.

 

3 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.