Yazı
2 yorum

Yeni Yıl Akşamı

Yeni yıl girmeden önceki gün Ä°sveç’e dönmeyi planlıyordum, fakat vizemdeki bir problem nedeniyle dönüşümü bir kaç gün ertelemek zorunda kaldım. Böylece yeni yıla girerken ailemle beraberdim :)

Yeni yılı bu sene dayımlarda kutladık. Burcu mumlar ve kırmızı örtülerle çok güzel bir masa hazırlamıştı. Ayşegül mama sandalyesine oturmak istemeyince ona da yanımızda bir sandalye ayırdık. Özlediğim tüm yemekleri bir arada görmek gözümü döndürdüğü için akşamın çoğunu bir şeyler atıştırarak geçirmiş oldum :)

Gecenin kahramanı tabi ki AyÅŸegül’dü. Herkesin onunla oyunlar oynaması, yılbaşı süsleri ve bu eÄŸlenceli bir ortam çok ilgisini çekti.

Saat 12’ye doÄŸru pijamasını giyip yeni yıla kadar uykuyla mücadele eden AyÅŸegül hediyeleriyelerini açıp, hepsini yatağına taşıyıp öyle uyudu. Yeni yıla girerken Ä°stanbul’da olmak gerçekten çok güzeldi. Ä°sveç’te çok özlediÄŸim bu kalabalık ve samimi aile ortamı kendimi çok güvende ve mutlu hissettirdi.

Bir yıl daha bitti. Bu yılda da önceki yıllarda olduğu gibi bizi mutlu eden, üzen, şaşırtan, unutamatacağımız pek çok şey olacak. Önemli olan hayatlarımızda güzel anılar biriktirmek ve yaşamımıza artı değerler katmak olduğu için herkese üretken, yaratıcı ve olumlu bir yıl diliyorum.

2 Yorum

Bir cevap yazın

Doldurulması gereken alanlar* ile işaretlenmiştir.